FORGOT YOUR DETAILS?

Yapılacak tedavinin ücretini canlı destek sistemimizi kullanarak öğrenebilirsiniz.

 • iti stramman logo
  iti stramman logo

  ITI (Straumman)

  Dünyanın en eski ve en köklü implant firmasıdır. Aynı zamanda dünya çapında marka bilinirliği en yüksek ve en prestijli implant markasıdır. Straumann implantın merkezi İsviçre Basel'dir. Başta Avrupa ve Kuzey Amerika olmak üzere dünyanın bir çok bölgesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
 • Nobel Biocare (branemark)

  İsveç merkezli olan Nobel Biocare, 1965 yılından itibaren oldukça köklü ve tanımış implant markalarından biridir. Başta Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde Straumann implanttan sonra hekimler tarafından en fazla tercih edilen implant konumundadır
 • bego
  bego

  Bego

  Almanya kökenli firmanın üretimleri yine Almanya’dadır. Özellikle protez alanındaki uygulamalarda güçlü olan firma, bu alandaki avantajlarını implant alanına da taşımıştır. Digital diş hekimliğinde önemli olanaklar sağlamaktadır.
 • astra-tech-implant
  astra-tech-implant

  Astra Tech

  İsveç üretimli bu marka switch platformlu implantlar içinde en fazla tercih edilen implant markalarından biridir. Dental sektörün devi konumundaki Dentsply tarafından satın alınan bu implant markası, yıllardır başta Avrupa olmak üzere ülkemizde de hekimler tarafından güvenle kullanılmaktadır.
 • biodem logo
  biodem logo

  Bio-dem

  Alman üretimli bu marka Diş implantolojisi alanında yeni standartlar belirlemek ve daha iyi bir tedavi yöntemi tasarlamak için, sürekli olarak kalitatif ve yenilikçi ürünler üzerinde çalışıyoruz. Ürünlerimizi dünya çapında çok açık ulusal ve uluslararası kurallara uygun olarak satıyoruz.
 • detech logo
  detech logo

  De|Tech

  Türkiye üretimli bu marka Detech markasının üreticisi Demirtaş Diş Deposu 2002 yılında Ankara’da kurulmuş Dental sektöre sarf malzeme ve cihazların perakende satışını yaparak girmiştir. 2005 yılında uluslararası bir implant markasının Türkiye distribütörü olmasıyla beraber Detech için AR-GE çalışmaları başlamıştır.

Kaplama Fiyatları

 • Zirkon-Zahn-Zirkonya-CAD-cam
  Zirkon-Zahn-Zirkonya-CAD-cam

  Zirkonyum Veneers

  Zirkonyum diş kaplama estetiğin temel gereksinimleri olan estetik, doku uyumu, dayanıklılık ve doğallık alanında elde edilen en yüksek kaliteye sahiptir. Zirkonyum Veneers maddesi doğada bulunur ve daha kolay bir şekilde granitler olarak beyaz metalden oluşur.
 • Laminate Veneers

  Porselen Lamina Diş Fiyatları Nedir ? Gülüş tasarımı yaptırmak isteyenler acısız ve ağrısız yeni dişlere sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında lamina diş yer almaktadır.
 • Porselen Kaplama

  Porselen kaplama fiyatları Porselen, doğada bulunan birkaç ham maddenin karışımının özel teknikler ile işlenmesinden elde edilen bir malzemedir. Bu malzeme diş hekimliği tarafından sağlamlığı test edilmiş, çok tercih edilen bir maddedir.
 • All on four implant nasıl yapılır
  All on four implant nasıl yapılır

  İmplant Üstü Porselen Kaplama (All On 4 Sistem Ücreti)

  All on 4 sisteminde çalışılan porselen kaplama ile normal porselen kaplama arasında fark vardır. Nitekim all on four sistemi 4 implan üzerine 12 adet yada 14 adet sabit porselen kaplama olarak vidalanarak çeneye sabitlenir, kullanılan malzeme miktarı ve işçilik farkı olduğu için normal porselen kaplamalara nazaran biraz daha pahalıdır.
 • İmplant Üstü Zirkonyum Kaplama (All On 4 Sistem Ücreti)

  All on 4 sisteminde çalışılan Zirkonyum kaplama ile normal Zirkonyum kaplama arasında fark vardır. Nitekim all on four sistemi 4 implant üzerine 12 adet yada 14 adet sabit zirkonyum kaplama olarak vidalanarak çeneye sabitlenir, kullanılan malzeme miktarı ve işçilik farkı olduğu için normal Zirkonyum kaplamalara nazaran biraz daha pahalıdır.
 • İmplant Üstü Porselen Kaplama

  İmplant üstü porselen kaplamalar kesik dişin üzerine uygulanan porselen kaplamalara nazaran daha çok efor işçilik ve malzeme sarfetmektedir. bundan dolayı ücret olarak cüzi bir miktar daha kesik dişlere uygulanan porselen kaplamalardan daha pahalıdır.
 • All On 4 İmplant
  All On 4 İmplant

  İmplant Üstü Zirkonyum Kaplama

  İmplant üstü zirkonyum kaplamalar kesik dişin üzerine uygulanan zirkonyum kaplamalara nazaran daha çok efor işçilik ve malzeme sarfetmektedir. bundan dolayı ücret olarak cüzi bir miktar daha kesik dişlere uygulanan zirkonyum kaplamalardan daha pahalıdır.

Gülüş Tasarımı Fiyatları

 • Zirkonyum Gülüş Tasarımı

  Zirkonyum diş fiyatları Günümüzde diş ve diş sağlığı önem verilmesi gereken konulardır. Birçok insan dişlerinin renginden, dişlerinin şeklinden ve yapısından rahatsızlık duyabilmektedir.
 • Lamina Gülüş Tasarımı

  Porselen Lamina Diş Fiyatları Nedir ? Gülüş tasarımı yaptırmak isteyenler acısız ve ağrısız yeni dişlere sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında lamina diş yer almaktadır.

Protez Diş Fiyatları

 • Damak Diş Tedavisi
  Damak Diş Tedavisi

  Total {Damak} Protez

  Total damak diş protez Ağızdaki tüm dişlerin, çürük, travma yada kemik erimesi gibi nedenlerle kaybedildiği durumlarda uygulanan protezlerdir. Halk arasında damaklı protez olarak adlandırılan total damak protezleri, akrilik denilen diş etine benzer renkteki reçinelerden yapılır.
 • Deflex Diş Fiyatları
  Deflex Diş Fiyatları

  Deflex {Kırılmaz} Protez

  Deflex Diş Fiyatları Toplum içerisinde deflex dişler kırılmaz protez dişler olarak bilinir. Diş kliniğimizde hizmet verilen deflex kırılmaz diş tedavileri ile hastalarımızın memnuniyetini hem estetik hem de işlevsel anlamda sağlıyoruz.
 • Ankerli Çıtçıtlı Protez
  Ankerli Çıtçıtlı Protez

  Ankerli {Çıtçıtlı} Protez

  Ankerli Diş Protezi halk arasında çıtçıtlı diş protezi son yıllarda gelişen tıp teknolojileri ile birlikte oldukça yaygın kullanılan bir tedavi şekli olmayı başarmıştır. Ankerli diş protezi yaptırmak isteyen kişiler mutlaka en az sağlam bir dişinin olması şarttır. Çünkü protez bu sağlam diş tarafından tutulur.
TOP
× Canlı Destek