FORGOT YOUR DETAILS?

Diş Hekimliği, diş çürüğünün mikro çürümeyi onarmak için çok küçük yüzeylerde çalıştığı oldukça uzmanlaşmış ve karmaşık bir tıp mesleğidir. Tüketiciler veya normal “diş hekimi olmayan” vatandaşlar olarak, genellikle yaklaşık 2 cm büyüklüğünde bir dişi içeri sokmanın ve tamir etmenin ne kadar zor olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktur. Diş Hekimliğinin tükürük ve kan içerdiğini genellikle bilmiyoruz ve bu nedenle Sterilizasyon ve Hijyen çok önemlidir. Dahası, bu kadar küçük yüzeylerde çalışırken, teknoloji kritik bir rol oynamaktadır ve son on yılda yeni teknoloji tüm dünyada diş hekiminin hastalara son derece yenilikçi diş çözümleri sunmasını sağlamıştır. Klinik ağımızın büyümesi, şu temel ilkelerimize dayanmaktadır;

KALİTE: En son teknolojiye sahibiz. Hijyen ve Sterilizasyon konusunda son derece titiz davranmaktayız.
UYGUNLUK: Kliniklerimiz hafta sonları açık olup, hastalarımızın aileleriyle birlikte tatil günlerini geçirmeyi tercih ettikleri, işten bir gün izin almadan bir diş hekimi ziyaret etmelerini sağlar.
DEĞER: Kliniğimiz en iyi malzemeleri kullanmaktadır ve diş hekimlerimiz hastalarımıza en iyi değeri ve özeni göstermelerini sağlamak için kalite ve hizmetle ilgili teşviklerle maaş almaktadır.

Tecrübeli ekibimiz kozmetik hizmetleri ve sedasyondan ağız cerrahisine, bilgelik çıkarımlarına ve diş implantlarına kadar her alanda geniş bir alanda uzmanlaşmıştır. Bu, bizi başka bir yerde bulamayacağınız bir uzmanlık düzeyi sunan, ideal hepsi bir arada diş hekimliği uygulaması yapar. Ek bir fark, kişisel ilişkiler kurmayı ve hastalarımızla gerçek bir ilişki kurmayı hedefliyoruz ve her birini kendine has ihtiyaçları olan bir birey olarak görüyoruz. Hastalarımıza yardım etmek için yukarıda ve öteye gidiyoruz ve hak ettikleri en iyi ağız sağlığını elde etmelerine yardımcı olmak için dürüst olmaktan keyif alıyoruz. Önlemeye büyük önem vererek, hastalarımızı daha karmaşık (ve dolayısıyla pahalı) tedavilerden kurtarabiliriz.

Kliniğimizde yapılan işlemlerden bazıları şu şekildedir,

-Hollywood smile ile mükemmel gülüşler.
-Gülüş tasarımı ile estetik görünüm.
-Gülüş estetiği
-Lamine veneer
-Zirkonyum kaplama
-Porselen kaplama
-Dental implant
-All on 4 implant
-All on 6 implant
-All on Four/ Six implant
-Deflex diş protezi
-Geçici diş protezi
-Ankerli (çıtçıtlı) protez
-Total (damak) protez
-Pekiştirme tedavisi
-Diş beyazlatma
-Gece plağı
-Uyku apnesi tedavisi
-Digital smile design

Yukarıda saydığımız işler yaptığımız işlemlerin bazılarıdır. Modern, profesyonel ve son derece rekabetçi fiyatlarla, size yüksek fiyat olmadan en gelişmiş dental teknolojiyi sunuyoruz. Bizim için diş sağlığınız önceliklidir. Kapsamlı diş hizmetlerimiz, dental implantlar, kök kanalı tedavileri dahil tüm gelişmiş diş tedavilerini kapsar. Tüm diş hekimlerimiz kozmetik tedaviler ve gülüş tasarımına özel ilgi duyuyor. Diş gereksinimleriniz ne kadar karmaşık veya ne kadar basit olursa olsun, diş kliniğimiz sizin için bir çözüm bulacaktır. Sıcak, profesyonel ve arkadaşça bir ortamda örnek diş bakımını garanti ediyoruz.

TOP
× Canlı Destek